Neemt u vrijblijvend contact op met onze wijkverpleegkundige in uw woonplaats of wijk. Wij komen dan bij u langs voor een kennismakingsgesprek. Dit kan bij u thuis of op een andere plek.

Klikt u hieronder op uw woonplaats. Staat uw woonplaats er niet bij? Belt u dan met één van de wijkverpleegkundigen in een gemeente in de buurt. Zij verwijzen u graag door naar een partner in uw gemeente.

Filter op plaats

Alie Goddijn

Alie Goddijn

alie.goddijn@plicare.nl
06-20971834
Den Haag
Escamp
Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Alphen aan den Rijn
Wij hebben een vacature voor Alphen aan den Rijn en Boskoop.
Anja Lens

Anja Lens

anja.lens@plicare.nl
06-46361389
Zoeter­meer
Anneke Segers

Anneke Segers

anneke.segers@plicare.nl
06-46425538
Krimpener­waard
Armand Nieuwendam

Armand Nieuwendam

armand.nieuwendam@plicare.nl
06-29017785
Leidschen­dam­-Voorburg
Astrid Dekker

Astrid Dekker

astrid.dekker@plicare.nl
06-29017967
Den Haag
Centrum
Carla Jochems

Carla Jochems

carla.jochems@plicare.nl
06-20417758
Gouda
Cathy Spierings

Cathy Spierings

cathy.spierings@plicare.nl
06-15028716
Den Haag
Laak
Deborah Simon

Deborah Simon

deborah.simon@plicare.nl
06-52385886
Den Haag
Centrum
Elly Snelders

Elly Snelders

elly.snelders@plicare.nl
06-46361232
Voor­schoten
Fatma Demir

Fatma Demir

fatma.demir@plicare.nl
06-28257431
Den Haag
Escamp
Fieke Van Der Elsen

Fieke van der Elsen

fieke.van.der.elsen@plicare.nl
06-46361145
Den Haag
Centrum
Geraldine Wigboldus

Geraldine Wigboldus

geraldine.wigboldus@plicare.nl
06-13719490
Lansinger­land, Zuidplas
Hannah Folten

Hannah Folten

hannah.folten@plicare.nl
06-22014486
Leidschen­dam­-Voorburg
Janneke Van Pesch

Janneke van Pesch

janneke.van.pesch@plicare.nl
06-52357308
Den Haag
Haagse Hout
Liesbeth Van Daal

Liesbeth van Daal

liesbeth.van.daal@plicare.nl
06-28449177
Zoeter­meer
Linda Hart Stigter

Linda Hart Stigter

linda.hart@plicare.nl
06-28449182
Gouda
Loes Madern

Loes Madern

loes.madern@plicare.nl
06-46085311
Den Haag
Segbroek
Margreet IJlst

Margreet IJlst

margreet.ijlst@plicare.nl
06-28449203
Den Haag
Laak
Maria De Goeij

Maria de Goeij

maria.de.goeij@plicare.nl
06-46361337
Mont­foort, Oudewater, Woer­den
Marian Van Der Steen

Marian van der Steen

marian.van.der.steen@plicare.nl
06-28449194
Den Haag
Escamp
Marie-Christien Hermans

Marie-Christien Hermans

marie.christien.hermans@plicare.nl
06-28449198
Bodegraven-Reeuwijk
Marije Berkel

Marije Berkel

marije.berkel@plicare.nl
06-28449190
Den Haag
Centrum
Marjolein Janson

Marjolein Janson

marjolein.janson@plicare.nl
06-28449195
Den Haag
Escamp
Pauline Dröge

Pauline Dröge

pauline.droge@plicare.nl
06-30383040
Waddinx­veen
Riëtte Brugge-Hoffstedde

Riëtte Brugge-Hoffstedde

riette.brugge@plicare.nl
06-46361412
Secretariaat
Samantha Van Der Padt

Samantha van der Padt

samantha.van.der.padt@plicare.nl
06-28449200
Capelle aan den IJssel
Sandra Harthoorn

Sandra Harthoorn

sandra.harthoorn@plicare.nl
06-46361444
Den Haag
Loosduinen
Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Den Haag
Wij hebben meerdere vacatures voor Den Haag.
Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Krimpen aan den IJssel
Wij hebben een vacature voor Krimpen aan den IJssel
Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Zoeter­meer
Wij hebben een vacature voor Zoetermeer.
Wilma Van Der Vlegel

Wilma van der Vlegel

wilma.van.der.vlegel@plicare.nl
06-20978491
Directeur
Zoia Eichin Cifuentes

Zoia Eichin Cifuentes

zoia.eichin@plicare.nl
06-46361181
Den Haag
Escamp