Neemt u vrijblijvend contact op met onze wijkverpleegkundige in uw woonplaats of wijk. Wij komen dan bij u langs voor een kennismakingsgesprek. Dit kan bij u thuis of op een andere plek.

Klikt u hieronder op uw woonplaats. Staat uw woonplaats er niet bij? Belt u dan met één van de wijkverpleegkundigen in een gemeente in de buurt. Zij verwijzen u graag door naar een partner in uw gemeente.

Filter op plaats

Anneke Segers

Anneke Segers

anneke.segers@plicare.nl
06-46425538
Krimpen aan den IJssel, Krimpener­waard
Carla Jochems

Carla Jochems

carla.jochems@plicare.nl
06-20417758
Gouda West
Elly Snelders

Elly Snelders

elly.snelders@plicare.nl
06-46361232
Zoeter­meer, Zuidplas
Irene Kasius

Irene Kasius

irene.kasius@plicare.nl
06-46361280
Capelle aan den IJssel
Linda Hart

Linda Hart

linda.hart@plicare.nl
06-14494998
Gouda Noord
Janet Sayfaoui

Janet Sayfaoui

janet.sayfaoui@plicare.nl
06-29017889
Gouda Oost
Marie-Christien Hermans

Marie-Christien Hermans

marie.christien.hermans@plicare.nl
06-28449198
Bodegraven-Reeuwijk
Pauline Dröge

Pauline Dröge

pauline.droge@plicare.nl
06-30383040
Waddinx­veen
Vacature Zoetermeer

Vacature Zoetermeer

Zoeter­meer
Kom jij ons team versterken in regio Zoetermeer? Bekijk hier onze vacature.
Susan Veenhoff

Susan Veenhoff

susan.veenhoff@plicare.nl
06-10301260
Directeur