Neemt u vrijblijvend contact op met onze wijkverpleegkundige in uw woonplaats of wijk. Wij komen dan bij u langs voor een kennismakingsgesprek. Dit kan bij u thuis of op een andere plek.

Klikt u hieronder op uw woonplaats. Staat uw woonplaats er niet bij? Belt u dan met één van de wijkverpleegkundigen in een gemeente in de buurt. Zij verwijzen u graag door naar een partner in uw gemeente.

Filter op plaats

Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Alphen aan den Rijn
Wij hebben een vacature voor Alphen aan den Rijn en Boskoop.
Anja Lens

Anja Lens

anja.lens@plicare.nl
06-46361389
Zoeter­meer
Anneke Segers

Anneke Segers

anneke.segers@plicare.nl
06-46425538
Krimpener­waard
Carla Jochems

Carla Jochems

carla.jochems@plicare.nl
06-20417758
Gouda
Elly Snelders

Elly Snelders

elly.snelders@plicare.nl
06-46361232
Capelle aan den IJssel, Zoeter­meer, Zuidplas
Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Lansinger­land
Wij hebben een vacature voor Lansingerland.
Liesbeth Van Daal

Liesbeth van Daal

liesbeth.van.daal@plicare.nl
06-28449177
Zoeter­meer
Janet Sayfaoui

Janet Sayfaoui

janet.sayfaoui@plicare.nl
06-29017889
Gouda
Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Mont­foort, Oudewater, Woer­den
Wij hebben een vacature voor Montfoort, Oudewater en Woerden
Marie-Christien Hermans

Marie-Christien Hermans

marie.christien.hermans@plicare.nl
06-28449198
Bodegraven-Reeuwijk
Pauline Dröge

Pauline Dröge

pauline.droge@plicare.nl
06-30383040
Waddinx­veen
Riëtte Brugge-Hoffstedde

Riëtte Brugge-Hoffstedde

riette.brugge@plicare.nl
06-46361412
Secretariaat
Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Capelle aan den IJssel
Wij hebben een vacature voor Capelle aan den IJssel.
Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Krimpen aan den IJssel
Wij hebben een vacature voor Krimpen aan den IJssel
Vacature

Vacature

info@plicare.nl
06-46361412
Zoeter­meer
Wij hebben een vacature voor Zoetermeer.
Susan Veenhoff

Susan Veenhoff

susan.veenhoff@plicare.nl
06-10301260
Directeur