Neemt u vrijblijvend contact op met onze wijkverpleegkundige in uw woonplaats of wijk. Wij komen dan bij u langs voor een kennismakingsgesprek. Dit kan bij u thuis of op een andere plek.

Klikt u hieronder op uw woonplaats. Staat uw woonplaats er niet bij? Belt u dan met één van de wijkverpleegkundigen in een gemeente in de buurt. Zij verwijzen u graag door naar een partner in uw gemeente.

Filter op plaats

Anja Lens

Anja Lens

anja.lens@plicare.nl
06-46361389
Zoeter­meer
Anneke Segers

Anneke Segers

anneke.segers@plicare.nl
06-46425538
Krimpen aan den IJssel, Krimpener­waard
Carla Jochems

Carla Jochems

carla.jochems@plicare.nl
06-20417758
Gouda West
Cindy Duyvestijn

Cindy Duyvestijn

cindy.duyvestijn@plicare.nl
06-46361042
Zoeter­meer
Elly Snelders

Elly Snelders

elly.snelders@plicare.nl
06-46361232
Zoeter­meer, Zuidplas
Hedy Schoop

Hedy Schoop

hedy.schoop@plicare.nl
06-46361284
Zoeter­meer
Jeanoule Recio

Jeanoule Recio

jeanoule.recio@plicare.nl
06-10105367
Capelle aan den IJssel
Schollevaar
Linda Hart

Linda Hart

linda.hart@plicare.nl
06-14494998
Gouda Noord
Marieke Van Tol

Marieke van Tol

marieke.vantol@plicare.nl
06-46361277
Waddinx­veen
Monique Juch

Monique Juch

monique.juch@plicare.nl
06-13719535
Gouda Oost
Vacature De Krimpenerwaard

Vacature de Krimpenerwaard

Krimpener­waard
Kom jij ons team versterken in regio de Krimpenerwaard? Bekijk hier onze vacature.
Susan Veenhoff

Susan Veenhoff

susan.veenhoff@plicare.nl
06-10301260
Directeur